ul. Przyjaciół 2, 13-240 Narzym Polska
504 184 029 / 502 394 020
agrocast.tractor@gmail.com

O firmie

obiążniki na koła ciągników, tuz, ciągniki, obciążniki

O firmie

Przędsiębiorstwo Wielobranżowe Agrocast to firma która specjalizuje się w produkcji obciążników na koła ciągników. 

Produkcją obciążników zajmujemy się od 2005r.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z produkcją obciążników na koła. Nasze wyroby odlewane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym co przekłada się na gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów. Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom wysokiej jakości produktów, które będą trwałe i wykonane z dbałością o szczegóły podnosząc estetykę ciągnika.

Nasza firma nieustannie dokłada starań, aby produkowane obciążniki wyróżniały się nie tylko wysoką jakością wykonania, trwałością i odpowiednią estetyką wykonania, ale również atrakcyjną  ceną.

Do produkcji modeli odlewniczych wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię m.in. druk 3D i frezowanie CNC.

Bogata oferta naszej firmy stale jest uzupełniana o obciążniki do nowych modeli ciągników takich marek jak:
Kubota, New Holland, Fendt, Deutz Fahr, Case, Steyr, Claas, Massey Ferguson, Ursus, Farmtrac, John Deere, Lamborghini, Iseki, Zetor i innych.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się również obciążniki na TUZ oraz obciążniki walizkowe. W naszym asortymencie znajdują się obciążniki o wadze od 43 do 300 kg. Zaś kolorystyka oferowanych produktów zawsze dopasowana jest do palety barw stosowanych przez poszczególnych producentów ciągników.

Od początku naszej działalności dobraliśmy obciążniki do setek ciągników. Posiadamy obciążniki walizkowe, obciążniki na TUZ oraz obciążniki na koła do ciągników następujących marek: Kubota, New Holland, Fendt, Deutz Fahr, Case, Steyr, Claas, Massey Ferguson, Ursus, Farmtrac, John Deere, Lamborghini, Iseki, Zetor.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli nie znalazłeś produktu pasującego do Twojego ciągnika – skontaktuj się z nami!

Każde z zamówień traktujemy priorytetowo i dokładamy wszelkich starań by było zrealizowane z dbałością o każdy szczegół oraz bezpiecznie i terminowo dotarło do Zamawiającego.  Zapraszamy do współpracy.